خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت فروش نهال مرکبات لیمو ترش

قیمت فروش نهال مرکبات لیمو ترش

نهال مرکبات و لیمو ترش مخصوص کاشت در مناطق گرمسیری جنوب پرورش یافته توسط متخصصین جهت کاشت با قیمت عمده به فروش می رسد.
این سایت منحصرا با هدف عرضه بهترین ارقام نهال مرکبات به خصوص نهال لیمو ترش راه اندازی شده است تا پلی باشد جهت ارتباط باغداران و باغدوستان گرامی با نهالکاران مجرب…
تنها مناطقی می تواننند اقدام به احداث باغ مرکبات به ویژه ارقام لیمو ترش نمایند که از آب و هوایی گرم و گرمسیری برخوردار باشند. علاوه بر هوای گرم داشتن آب شیرین، خاک ماسه ای غنی و تخصص کافی در نگهداری درختان از نکات دیگر این موضوع است. مهمترین نکته در داشتن باغ پرمحصول در قدم اول کاشت نهال با ذات خوب و سالم است.
بازار فروش نهال مرکبات با داشتن کادر ماهر و مجرب از نهالکاران خود تا کنون توانسته بهترین ارقام نهالهای مثمر و مرکبات را در سراسر مناطق گرمسیری عرضه کند.

لیمو ترش
انواع مرکبات شامل گونه های متنوع درختان پرتقال، لیمو شیرین، نارنگی، گریپ فروت، نارنج، بالنگ و ارقام لیموترش است.
استانهای شمالی ایران مانند استان مازندران قطب برتر پرورش پرتقال و نارنگی است که عمده این محصولات در آنجا پرورش می یابد و مناطق جنوبی مانند استان فارس و هرمزگان در جنوب قطب برتر پرورش مرکبات است که بخش عمده تولیدات باغی مرکبات آن را لیمو ترش و گونه های متنوع آن تشکیل می دهد.
از طریق ارتباط با کارشناس این مرکز فروش می توانید علاوه بر ثبت سفارش خرید؛ مشاوره های لازم را جهت انتخاب گونه مناسب، نحوه آماده سازی زمینو مباحث مربوط به کاشت و پرورش بهره ببرید.
نهال مرکبات لیمو ترش
در نظر داشته باشید که اگر در استان های سرماخیز و سرد هستید؛ در صورتی که به صورت گلخونه ای و مناسب اقدام به کاشت و پرورش مرکبات کنید؛ می توانید از پرورش و محصول درختان مرکبات و لیمو ترش بهره ببرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت و مشاور فروش : خانم اعظم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09170395771
پست الکترونیکی:iraniancitrus.ah@gmail.com
کانال تلگرام: nahalestanlimoonda@

مطلب پیشنهادی

فروش نهال پرتقال پیوندی با ذات خوب

نهال پرتقال پیوندی با ذات خوب و مثمر مخصوص پرورش در مناطق گرمسیری با مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران