خانه / نهال لیمو / پیش فروش نهال لیمو ترش کاشت پاییزه مرکبات

پیش فروش نهال لیمو ترش کاشت پاییزه مرکبات

پیش فروش نهال لیموترش و مرکبات با ذات عالی به صورت پیوندی اصلاح شده و غیر پیوندی بذری جهت کاشت پاییز از تیر و مرداد در این نهالستان صورت می گیرد.
فصل کاشت مرکبات در مناطق گرمسیری به دو بازه زمانی بهاره و پاییزه تقسیم می شود. کاشت بهاری این نهال ها از نیمه دوم بهمن ماه آغز می شود و تا نیمه اول خرداد ماه و در پاره ای از مناطق که تابستان خیلی گرم ندارند تا اواخر خرداد نیز ادامه می یابد؛ کاشت پاییزی نهال مرکبات نیز از نیمه دوم شهریور ماه آغاز و تا نیمه دوم آبان ماه ادامه می یابد در مناطقی که سرمای خیلی شدید ندارند مانند خوزستان و بهبهان تا آخر آذرماه نیز این فصل کاشت ادامه دارد.
کاشت بهاراه نهال مرکبات و لیمو ترش برای مناطقی بیشتر مناسب است که باد داغ و تابستان بسیار گرمشان از بعد از عید شروع نشود. البته مناطقی که گرمای خیلی شدید دارند اگر این کاشت را قبل از عید در ماه بهمن یا اسفند انجام دهند برای گرمای تابستان به مشکل بر نخورند.
کاشت پاییزه نهال مرکبات و لیمو ترش در ماه های شهریور، مهر، آبان و آذر برای مناطقی که سرمای شدید ندارند و برعکس دارای گرمای خیلی شدید و باد داغ هستند بسیار مناسب است.
نهالستان مرکبات لیموندا با مرکزیت در شهرستان جهرم و داشتن نهالکاران مجرب و متخصص از تابستان و اوخر تابستان جهت پیش فروش انواع نهال لیمو ترش و مرکبات تضمینی در خدمت شما هستند.

جهت محافظت از سرما و گرمای شدید به خصوص در سال اول و دوم بعد از کاشت نهال مرکبات باید از ترفند هایی استفاده کرد. یکی از این موارد در شهرهای گرم جنوبی و گرمسیری برای پیشگیری از آفتاب شدید و باد داغ، بستن برگ درخت نخل در اطراف نهال در سالهای ابتدایی عمر درخت است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت و مشاور فروش : خانم اعظم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09170395771
پست الکترونیکی:iraniancitrus.ah@gmail.com
کانال تلگرام: nahalestanlimoonda@

مطلب پیشنهادی

فروش نهال مرکبات نارنگی خاری پیوندی

نهال نارنگی خاری یا به اصطلاح نارنگی خارو پیوندی اصلاح شده با ذات و ثمردهی …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران