خانه / دسته‌بندی نشده / فروش نهال مرکبات پیوندی جهرم کاشت پاییز
نهال مرکبات لیمو ترش
نهال مرکبات لیمو ترش

فروش نهال مرکبات پیوندی جهرم کاشت پاییز

نهال لیمو ترش و مرکبات در طول سال در دو فصل اصلی می توان کاشت. نهالستان این مرکز جهت کاشت بهار و پاییز انواع نهالهای مرکبات را تولید و پرورش می دهد.

میوه های مربوط به مرکبات از جمله لیمو ترش، پرتقال، لیمو شیرین، نارنگی، نارنج، گریپ فروت، بکره ایی، بالنگ و … تنها در مناطق گرمسیری پرورش مس یابند. مناطق گرمسیری خشک و گرمسیری مرطوب مانند مناطق آب و هوایی شمال کشور. بنابراین نهال مرکبات در شمال و جنوب کشور تولید می شود.

فروش نهال لیمو ترش و مرکبات پیوندی

نهال لیمو ترش و مرکبات به دو صورت پیوندی و غیر پیوندی تکثیر داده می شوند. نوع نهال پیوندی جهت کاشت از لحاظ مقاوم تر بودن و زود بازده بودن و همچنین ثمردهی بیشتر ارجحیت دارد. بنابراین توصیه ما به باغداران و کسانی که قصد احداث باغ مرکبات را دارند کاشت نهالهای پیوندی اصلاح شده است.

روش زیر سازی خاک جهت کاشت نهال مرکبات

با توجه به جنس خاک زمین روش بستر سازی برای کاشت نهال مرکبات مشخص می شود. در اصل خاک مناشب برای کاشت انواع نهالها به خصوص مرکبات خاک سبک و ماسه ای است. اگر جنس خاک زمین مورد نظر ماسه ای سبک باشد نیاز یبه زیر پاسازی و خاکریزی نیست، می توان گاوآهن عمیق زد و خاکر را تا عمق نیم متر زیر و بالا کرد و کرسی جهت کاشت نهال را اماده کرد.

زمینهایی که بافت خاک آنها سنگین و سخت می باشد از جنس گل و چسپنده باشند حتما باید خاکریزی شوند. بهترین نوع خاک جنس ماسه ای است به لحاظ نفوذ آب، زهکشی و تزریق شدن کود به درخت… بهترین نوع خاک، ماسه شسته شده کف رودخانه و یا ماسه سرند شده می باشد.

روش آبیاری و آب مناسب جهت پرورش مرکبات

اب مناسب برای کاشت و پرورش درختان مرکبات، آب شیرین با ای سی پایین است. آب تلخ و شور برای این درختان مناسب نیست آب باید قابل شرب باشد. بهترین روش آبیاری به شکل قطره ای می باشد آبیاری غرقابی و سنتی مناسب باغ مرکبات نیست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت و مشاور فروش : خانم اعظم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09170395771
پست الکترونیکی:iraniancitrus.ah@gmail.com
کانال تلگرام: nahalestanlimoonda@

مطلب پیشنهادی

فروش نهال پرتقال پیوندی با ذات خوب

نهال پرتقال پیوندی با ذات خوب و مثمر مخصوص پرورش در مناطق گرمسیری با مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران