خانه / دسته‌بندی نشده / فروش نهال مرکبات لیمو ترش جهت کاشت بهاره

فروش نهال مرکبات لیمو ترش جهت کاشت بهاره

این مرکز ارقام متنوع نهال مرکبات و لیمو ترش به صورت پیوندی اصلاح شده و مثمر جهت کاشت بهاره امسال پیش فروش می نماید. چنانچه در مناطق گرمسیری قصد احداث باغ دارید از هم اکنون اقدام کنید.

نهالستان این مرکز با مرکزیت در شهرستان جهرم به عنوان قطب پرورش نهال و مرکبات در جنوب کشور مستقر است. نهالکاران این مجموعه با سابقه چندین ساله و دارای تخصص در زمینه کاشت و پرورش انواع نهال مرکبات فعالیت دارند.

پرورش نهال مرکبات در چه مناطقی امکان دارد؟

نهالهای پرورش یافته مرکبات این مرکز مخصوص کاشت و احداث باغ در مناطق گرمسیری به خصوص مناطق گرمسیری جنوبی می باشد. استانهای فارس، هرمزگان، کهکلویه و بویر احمد، خوزستان، کرمان، سیستان و بلوچستان، یزد و … مهمترین استانهایی هستند که مناسب کاشت این نهالها هستند. نهالهای مرکبات ما در این استانها امتحان خود را پس داده اند.

نهال مرکبات

انواع نهال مرکبات پیوند یافته پر ثمر جهت کاشت

نهالهای مرکبات کلا از جمله نهالهای مثمر جهت احداث باغ است. مهمترین ارقام نهال های مرکبات که در مرکز فروش نهالستان این مرکز پروورش می یابد؛ شامل: انواع لیمو ترش مانند: لیمو ترش خارکوتاه خوشه ای یا خارکل، لیمو ترش محلی پیوندی یا آبگیری، لیمو ترش خارگی یا لیسبون، لیمو ترش پرشین لایم یا مصری، لیمو ترش چهارفصل، انواع پرتقال مانند: پرتقال ناول نافی، پرتقال والنسیا، پرتقال توسخ، پرتقال مارس ارلین، پرتقال محلی، پرتقال خوشه ای. انواع نارنگی مانند: نارنگی محلی و نارنگی خاری، لیمو شیرین، نارنج، گریپ فروت و بالنگ می باشد.

نهال لیمو ترش
نهال لیمو ترش و مرکبات

مهمترین کود برای درختان مرکبات

درختان مرکبات برای رشد، تغذیه و پر ثمر شدن مانند سایر درختان و محصولات کشاورزی نیاز به سم و کود دارند. بهترین نوع کود که به طور سالانه باید به درختان مرکبات داد کود حیوانی نوع گوسفندی است. کود گوسفندی پوسیده که کهنه باشد به لحاظ اینکه آفت منتقل نمی کند و باعث رویش علف هرز نمی شو، بهتر است. زمان این کود دهی در هوای سرد فصل پاییز است. در مرتبه بعد دادن کود آهن در سه بازه زمانی چهل و پنج روزه از فصل بهار شروع می شود که سبب سرسبزی و رشد بیشتر درختان می شود.

سایر کودهای شیمیایی نیز بنا به تشخیص کارشناس و نیاز درختان در فصل های مختلف باید استفاده نمود استفاده بدون آگاهی و مشورت با کارشناس یا آدم مجرب توصیه نمی شود، چون ممکن است تاثیر بر عکس داشته باشد.

جهت ثبت سفارش گرفتن مشاوره در فصل کاشت بهاره و پاییزه با شاره تماس ثبت شده تماس حاصل فرمائید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت و مشاور فروش : خانم اعظم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09170395771
پست الکترونیکی:iraniancitrus.ah@gmail.com
کانال تلگرام: nahalestanlimoonda@

مطلب پیشنهادی

فروش و پخش انواع نهال مرکبات

آیا می دانید مهمترین گونه های نهال مرکبات برای کاشت در جنوب چیست؟ انواع نهال …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران