خانه / نهال پرتقال / فروش انواع نهال پرتقال پیوندی جنوب

فروش انواع نهال پرتقال پیوندی جنوب

انواع نهال پرتقال پیوندی با ذات خوب و مثمر جهت کاشت در مناطق مرکبات خیز جنوب در این نهالستان به فروش می رسد.

جهت داشتن یک باغ پرتقال پرثمر و آینده دار از نظر اقتصادی از ابتدا باید به نکاتی توجه نمود. مهمترین این نکات توجه به ذات نهال است که متناسب و سازگار به آب و هوای منطقه تان باشد. آب و هوای گرمسیری خشک و گرمسیری مدئیترانه ای مناسب پرورش درختان پرتقال است. دو قطب اصلی پرورش پرتقال در شمال کشور استان مازندران و درجنوب استان فارس است.

فاصله کاشتی که برای پرتقال در نظر گرفته می شود از فاصله نهال های لیمو ترش کمتر است و معمولا بین ۴ تا ۵ متر می توان این فاصله را در نظر گرفت. در نظر گرفتن فصل و زمان مناسب برای کاشت از شرایط ویژه احداث باغ پرتقال و مرکبات است.

فصل کاشت نهال پرتقال و مرکبات

بنا به شرایط جوی زمان کاشت مرکبات نیاز به داشتن آب هوای معتدل نه زیاد گرم و نه زیاد سرد است. معمولا در جنوب در دو بازه زمانی نهال ها از نهالستان برای کاشت به زمین اصلی انتقال می دهند. کاشت بهاره که از از نیمه بهمن آغاز می شود و تا اواخر اردیبهشت ادامه دارد.

کاشت پاییزه که معمولا از نیمه دوم شهریور شروع و تا نیمه اول آبان ماه ادامه دارد. کاشت پاییزه مخصوص مناطقی است که دارای تابستان خیلی داغ هستند مانند استان خوزستان و هرمزگان و کاشت بهاره مخصوص مناطقی است که زمستان های خیلی سر دارند. در هرصوت این مناطق افرادی هم هستند که در هر دو فصل اقدام به کاشت نهال پرتقال و مرکبات می کنند.

انواع پرتقال نهالستان لیموندا

انواع نهال پرتقال پیوندی

پرتقال شامل ارقام مختلف و متنوعی می شود که مهمترین ارقام پرتقال پیوندی آن شامل: تامسون یا نافی، توسرخ یا خونی، مارس ارلین، محلی، خوشه ای ، والنسیا ، هاملین و … است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت و مشاور فروش : خانم اعظم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09170395771
پست الکترونیکی:iraniancitrus.ah@gmail.com
کانال تلگرام: nahalestanlimoonda@

مطلب پیشنهادی

فروش نهال مرکبات نارنگی خاری پیوندی

نهال نارنگی خاری یا به اصطلاح نارنگی خارو پیوندی اصلاح شده با ذات و ثمردهی …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران