خانه / نهال لیمو / خرید و فروش انواع نهال مرکبات جنوب
خرید نهال پرتقال
قیمت خرید نهال پرتقال محلی جهرم

خرید و فروش انواع نهال مرکبات جنوب

انواع نهال مرکبات مخصوص پرورش در مناطق مرکبات پرور جنوب در این نهالستان جهت فروش به خریداران تولید و عرضه می گردد.
آب و هوای گرمسیری جنوب بهترین شرایط را برای پرورش مرکبات دارا است. اگر از افرادی هستید که قصد احداث باغ در شهرهای مختلف جنوب بخصوص در استانهای هرمزگان، بوشهر، فارس، کهگلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان و کرمان را دارید، احداث باغات مرکبات بهترین گزینه است.
مرکبات متنوع در نهالستان این مرکز به صورت پیوندی و محلی پرورش داده می شود. نهالکاران با سابقه این نهالستان انواع پرتقال، لیمو ترش، لیمو شیرین، نارنگی، نارنج، گریپ فروت و … را به صورت اصلاح شده تولید می کنند. نهالهای پیوندی مرکبات دو سال بعد از کاشت ثمر می دهند و زود رس هستند. داشتن ثمردهی بیشتر و مقاومت بالاتر در برابر سرما و گرما از دیگر مزیت های کاشت نهال های پیوندی است.
نهال مرکبات
نکات بسیار مهم جهت پرورش باغ مرکبات
۱: آب و هوای گرمسیری
درختان مرکبات دمای بین ۰ تا ۵۰ درجه را تحمل می کنند. سرمای شدید و زیر صفر درجه برای آنان بد است و باعث خشک شدن آنها می شود. اگر زمستان اول و دوم بتوانید اطرافشان را با برگ نخل محافظ ایجاد کنید.
۲: آب شیرین
آبی که برای پرورش و آبیاری درختان مرکبات بکار می برید باید شیرین باشد. آب شور با ای سی بالا و آب تلخ باعث خراب شدن و خشک شدن درختان می شود.
۳: خاک ماسه ای سبک
نهال مرکبات باید از بستر ماسه ای سبکی برخوردار باشد. کرسی یا بستر درخت را به صورت گودال بردای یا ماسه ریزی باید آماده کرد. خاک نباید آهکی باشد. زمینهایی که خاک آنها ماسه ای هست را می توان با تراکتور گاو آهن عمیق زد و سپس زیر پای هر درخت را ۴۰ الی ۵۰ سانت ارتفاع به شکل تپه ای بالا آورد و نهال را وسط آن کاشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت و مشاور فروش : خانم اعظم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09170395771
پست الکترونیکی:iraniancitrus.ah@gmail.com
کانال تلگرام: nahalestanlimoonda@

مطلب پیشنهادی

فروش انواع نهال پرتقال پیوندی جنوب

انواع نهال پرتقال پیوندی با ذات خوب و مثمر جهت کاشت در مناطق مرکبات خیز …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران