خانه / دسته‌بندی نشده / خرید نهال لیمو ترش لیسبون پیوندی

خرید نهال لیمو ترش لیسبون پیوندی

نهال لیمو ترش لیسبون یا سنگی از ارقام پر محصول لیمو ترش به صورت پیوندی را جهت خرید از این نهالستان تهیه نمایید.

ذات لیمو ترش لیسبون از پرتغال است. از جمله درختان بزرگ و درشت هیکل به حساب می آید چنانچه در مناطق گرمسیری فاصله بین ۸ تا ۱۰ متر را برای کاشت آن در نظر میگیرند. سایز لیمو ترش آن درشت و یا به اصطلاح تخم مرغی بزرگ است.

در هنگام رسیدن محصول، رنگ لیمو ترش لیسبون زرد است. ثمر آوری بالا و مقاومت زیاد در برابر سرما و گرما از ویژگی های درختان لیمو ترش لیسبون است.

لیمو ترش لیسبون نهالستان لیمو ندا

آب و هوای مناسب جهت کاشت نهال لیمو ترش

انواع مرکبات به خصوص ارقم متنوع لیمو ترش مانند نهال لیمو ترش لیسبون یا لیمو ترش سنگی برای پرورش نیاز به شرایط اقلیمی خاصی هستند. از نظر آب و هوا باید آب و هوای گرمسیری باشد. آب مصرفی برای مرکبات باید سبک و شیرین با ای سی پایین باشد.

خاک جهت زیر پاسازی درخت حتما از جنس ماسه ای سبک باشد تا رشد ریشه و تزریق آب و کود به راحتی صورت بگیرد. رشد ریشه درختان مرکبات به صورت عمقی و عرضی صورت می گیرد بنابراین باید از نظر خاک از خاک سبکی استفاده گردد.

لیمو ترش لیسبون یا لیمو ترش سنگی

مهمترین مراکز پرورش لیمو ترش
بنابر شرایط آب و هوایی استانهای جنوبی از نظر پرورش انواع لیمو ترش حرف اول را می زنند. در برخی از شهرهای استان های شمالی ماننده مازندران نیز ارقامی از لیمو ترش کاشت می شود. مهمترین مناطق پرورش لیمو ترش جنوب در شهرهای گرمسیری مانند استان فارس و هرمزگان است.

نهالستان این مرکز به طور اختصاصی در حوزه پرورش انواع مرکبات فعالیت دارد. این مرکز با در اختیار داشتن نهالکاران با سابقه و مجرب مستقر در شهرستان جهرم آمادگی انتقال و ارسال این نهالها به صورت کاملا سالم و با ذات خوب به سراسر کشور را دارا است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت و مشاور فروش : خانم اعظم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09170395771
پست الکترونیکی:iraniancitrus.ah@gmail.com
کانال تلگرام: nahalestanlimoonda@

مطلب پیشنهادی

فروش و پخش انواع نهال مرکبات

آیا می دانید مهمترین گونه های نهال مرکبات برای کاشت در جنوب چیست؟ انواع نهال …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران