خانه / نهال لیمو / قیمت فروش نهال مرکبات لیمو ترش

قیمت فروش نهال مرکبات لیمو ترش

نهال مرکبات لیمو ترش از نهال های پر فروش و پرطرفدار می باشد که با قیمتی مناسب و ارزان واگذار می شود انواع نهال لیمو ترش مازندران و شیرازی در سایت فروش به مقدار فراوان موجود است.
نهال لیموترش مازندرانی و شیرازی از معروف ترین انواع لیمو ترش می باشد این درخت در تمام فصلها برگ دارد و سرسبز می باشد و در دو فصل میوه می دهد ولی لیموی اواخر پاییز، آبدار تر می باشد این نهال آفت هایی در طول سال می گیرد. لیمو ترش چند نوع آفت را معمولا در طول سال تجربه می کند که معروف ترین آن می توان به شته، شپش و بیماری های قارچی اشاره کرد که باید با استفاده از سموم مناسب این آفات حذف شوند تا بهترین مرکبات به بار بنشیند.

شرایط پرورش و نگه داری نهال لیمو ترش

لیمو ترش در نواحی مرطوب گرمسیری بیشتر رشد می کند و نباید دمای هوا به زیر صفر برسد در اینصورن درخت لیمو ترش از بین می رود دیگر اینکه بعد از کاشت نهال باید اوایل هر دو روز یکبار آب داده شود و بعدا هر دو روز یکبار آبیاری شود.این درخت به شش ساعت آفتاب در روز نیاز دارد و آفتاب اگر بیشتر باشد باعث بی کیفیتی لیمو ترش می شود.نهال مرکبات لیمو ترش از قیمت بسیار مناسبی برخور دار می باشد این نهال را می توانید از سایت مرکبات ایران خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت و مشاور فروش : خانم اعظم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09170395771
پست الکترونیکی:iraniancitrus.ah@gmail.com
کانال تلگرام: nahalestanlimoonda@

مطلب پیشنهادی

نهال لیمو ترش

فروش نهال لیمو ترش پیوندی عمده

نهال لیمو ترش پیوندی جهت کاشت عمده و احداث باغ از مرکز پرورش نهال مرکبات …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران