خانه / نهال لیمو / قیمت خرید و فروش نهال لیمو ترش پیوندی جنوب

قیمت خرید و فروش نهال لیمو ترش پیوندی جنوب

انواع نهال لیمو ترش پیوندی جهت فروش در این نهالستان به صورت عمده توسط نهالکاران مجرب پرورش داده می شود. جهت خرید عمده با قیمت مناسب با مدیریت فروش تماس بگیرید.

نهالهای لیمو ترش به دو صورت بذری و پیوندی توسط نهالکاران متخصص در نهالستان مرکبات این مرکز برای کاشت در باغات تولید و پرورش داده می شود. تنها نوع غیر پپوندینهال لیمو ترش محلی است که به لیمو شیرازی یا آبگیری نیز معروف است. رقم های پیوندی اصلاح شده شامل: لیمو ترش خارگی یا سنگی، خوشه ای خارکوتاه یا خارکل, پرشین لایم یا مصری، محلی اصلاح شده یا خاربلند و چهارفصل است.
نهال لیمو ترش پیوندی

مزیت نهال لیمو ترش پیوندی نسبت به غیر پیوندی

نهال های لیمو ترش پیوندی در برابر لیمو ترش محلی غیر پیوندی دارای سه مزیت و برتری هستند. مزیت اول زود بازده بودن ارقام پوندی است که دو سال بعد از کاشت بار می دهند ولی نهالهای غیر پیوندی سه الی چهار سال بعد از کاشت ثمر می دهند. مزیت دوم مربوط  به مقاومت بیشتر آن در برابر سرما، گرما و آفات است؛ این نهالها به دلیل داشتن پایه ای قوی تر از مقاومتی دو برابر برخوردارند. مزیت سوم مربوط به میزان ثمردهی آنان است به دلیل اینکه پیوندک نهال های پیوندی از درختان مادری پر ثمر گرفته می شود و از پایه قوی تری نسبت به بذری بهره مند هستند، دو برابر غیر محلی ثمر می دهند.

زمان کاشت نهال لیمو ترش

نهال های لیموترش و سایر مرکبات را در دو فصل و در دو بازه زمانی در سال می توان کاشت؛ یک: فصل کاشت بهاره که از نیمه بهمن ماه آغاز می شود و با توجه به منطقه کاشت تا اواخر خرداد ادامه می یابد. دو: فصل کاشت پاییزه که از اواسط شهریور ماه شروع می شود و با توجه به منطقه کاشت تا اواخر آذر نیز ادامه می یابد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت و مشاور فروش : خانم اعظم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09170395771
پست الکترونیکی:iraniancitrus.ah@gmail.com
کانال تلگرام: nahalestanlimoonda@

مطلب پیشنهادی

فروش نهال مرکبات نارنگی خاری پیوندی

نهال نارنگی خاری یا به اصطلاح نارنگی خارو پیوندی اصلاح شده با ذات و ثمردهی …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران